STRONA GŁÓWNA
BINON
DIVE CLUB
HURGHADA
SHARM EL SHEIKH
GALERIE ZDJĘĆ

Baza nurkowa i instruktorzy w Hurghadzie

                Nurkowania, które państwu proponujemy w Hurghadzie organizowane są wraz z Dive Trek w bazie Colona. Dive Trek tworzy dwoje polskich instruktorów Dorota I. Czerny i Wojtek A. Filip. 

Dorota I. Czerny – Jest zawodowym instruktorem płetwonurkowania, instruktorem nitroxowym, instruktorem wielu specjalizacji nurkowych oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Przetłumaczyła wiele materiałów PADI na Polskę min. dostępną na polskim rynku książkę "Adventures in diving" - podręcznik PADI do kursu Advenced Open Water Diver.
Z wykształcenia jest specjalistą politologiem i dziennikarzem, doktoryzuje się w tym kierunku. Przez kilka lat wykładała stosunki polityczne na Uniwersytecie Śląskim.


Wojtek A. Filip – Jest zawodowym instruktorem płetwonurkowania, instruktorem nitroxowym, instruktorem wielu specjalizacji nurkowych oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Jest również specjalistą w zakresie ratownictwa katastroficznego oraz instruktorem ratownictwa podwodnego i wysokościowego. Posiada wieloletnią praktykę w zakresie szkolenia jednostek specjalnych – straż pożarna, wojsko, policja, specjalne zespoły ratownicze. Jest twórcą i założycielem Górnośląskiej Szkoły Alpinizmu Przemysłowego i Ratownictwa Katastroficznego. Jest autorem programu dla dzieci i młodzieży: Adrenalina lepsza niż Kokaina. Jest autorem programów rewalidacyjnych wykorzystujących elementy alpinizmu i nurkowania.

Dorota z Wojtkiem szkoląc posługują się czterema językami. Oboje posiadają wieloletnią praktykę w pracy z dziećmi, dziećmi upośledzonymi umysłowo,  z osobami niepełnosprawnymi i starszymi. Oboje są współautorami programu dla dzieci ze szkół podstawowych: PODWODNE LEKCJE BIOLOGII. Obecnie zajmują się również dziennikarstwem Oprócz nurkowania ich pasją są koty J)  

 

Agencja Turystyczna
BINON

 rezerwacja hoteli i pakietów nurkowych

ul Corrazziego 4
00-087 Warszawa
tel. (22) 828-41-47
lub (22) 828-41-48
fax.(22) 827-19-83
e-mail: turystyka@binon.com.pl

  stat4u