STRONA GŁÓWNA
BINON
DIVE CLUB
HURGHADA
SHARM EL SHEIKH
GALERIE ZDJĘĆ

Baza nurkowa i instruktorzy w Sharm el Sheikh

    W Sharm pracuje nasz polski instruktor Dawid oraz divemaster Agata. Są nurkującym małżeństwem. 

Oto co mówią o sobie:

    Jesteśmy małżeństwem i pochodzimy z Polski.
Należymy do stale się powiększającej "rodziny płetwonurków". Stale szukamy nowych miejsc do nurkowania, więc dużo podróżujemy. Świat ma zbyt wiele do zaoferowania, aby z tego nie skorzystać. Podczas naszych wyjazdów staramy się poznać sposób życia ludzi, ich współistnienie z morzem i przyrodą. Nasz "apetyt" na poznawanie stale rośnie.
    Od 1999 roku rozpoczęliśmy prace w bazach nurkowych. Wiele radości i satysfakcji sprawia nam nauczanie i organizowanie nurkowania, a w szczególności wielodniowe safari na pełnym morzu, kiedy każda godzina może przynieść nieoczekiwane wydarzenia... Jednocześnie niepokoi nas skala i tempo ingerencji człowieka w środowisko naturalne. Dzika przyroda daje nam niepowtarzalną szansę poznania siebie, stwarza też możliwość wygrania z naszymi słabościami (a jest to wspaniałe uczucie!).
    Nurkując we wraku, pod lodem, na rafie czy w otwartym oceanie czujemy ogromną radość, że możemy odwiedzać błękitną stronę naszej planety. Czujemy się również odpowiedzialni za bezpieczeństwo tego delikatnego świata. Zapraszając innych do jego zwiedzania przypominamy, że nasza obecność pod wodą ma być zawsze niezauważalna dla jej mieszkańców.

Więcej informacji o nich mogą państwo się dowiedzieć ze strony www.agadaw.prv.pl 


Agencja Turystyczna
BINON

 rezerwacja hoteli i pakietów nurkowych

ul Corrazziego 4
00-087 Warszawa
tel. (22) 828-41-47
lub (22) 828-41-48
fax.(22) 827-19-83
e-mail: turystyka@binon.com.pl

  stat4u