STRONA GŁÓWNA
BINON
DIVE CLUB
HURGHADA
SHARM EL SHEIKH
GALERIE ZDJĘĆ

OFERUJEMY:

- WAKACJE NA CZTERY STRONY ŚWIATA
- WYJAZDY I OBOZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
- NURKOWANIE W EGIPCIE
- INCENTIVE TOUR DLA FIRM W KRAJU I ZA GRANICĄ
- NAJTAŃSZE BILETY LOTNICZE
- NAJLEPSZE UBEZPIECZENIA W PODRÓŻY

Jesteśmy przedstawicielem dużej liczby świetnie prosperujących biur podróży, do których zaliczają się m.in.: Scan Holiday, Alfa Star, Oasis Tours, Exim Tours, Eurotour, Big Blue, Triada, Rainbow Tours, Fischer, Travel, Adriatyk, GTI, Selectours, Wezyr i wiele innych.

Oferujemy Państwu pomoc w wyborze atrakcyjnego i pewnego wyjazdu, udzielając informacji na miejscu w biurze, telefonicznie, a także poprzez wysyłanie ofert faxem i za pośrednictwem Internetu.

Jeśli planowanie urlopu kojarzy się Państwu ze żmudnym i czasochłonnym procesem, mamy dla Państwa bardzo dobrą wiadomość: wizyta w naszym biurze, położonym w centrum Warszawy (ul. Corazziego znajduje się na tyłach „Błękitnego Wieżowca” przy pl. Bankowym) pozwoli Państwu na zapoznanie się z pełną ofertą dotyczącą wybranych przez Państwa kierunków, krajów czy regionów, porównanie cen, warunków pobytu, a także korzystnych terminów wyjazdów.

Czy to nie wygodne, gdy wyboru dokonuje się już z kilku najlepszych ofert?  J 

Mamy to szczęście, że możemy się pochwalić niemałym gronem stałych, zadowolonych klientów, którzy wracają do nas planując kolejne wojaże. Może i Państwo do nich dołączą…?

 

Agencja Turystyczna
BINON

 rezerwacja hoteli i pakietów nurkowych

ul Corrazziego 4
00-087 Warszawa
tel. (22) 828-41-47
lub (22) 828-41-48
fax.(22) 827-19-83
e-mail: turystyka@binon.com.pl

  stat4u