STRONA GŁÓWNA
BINON
DIVE CLUB
HURGHADA
SHARM EL SHEIKH
GALERIE ZDJĘĆ

Informacje ogólne

Do kogo kierujemy ofertę.
Ofertę naszych wyjazdów kierujemy do wszystkich osób nie zależnie od tego czy nurkują, czy chcą zacząć, czy tylko towarzyszyć osobom nurkującym. Celem wyjazdu jest rekreacyjne spędzenie wolnego czasu. 

Chcemy pokazać, że nurkowanie nie jest sportem dla wybranych, i każdy może go uprawiać. 

Klient w Polsce dokonuje wstępnej rezerwacji programu jakim byłby zainteresowany. Na miejscu w bazie może swój program modyfikować.  Opłata za usługi następuje po zakończeniu nurkowania.

Dla osób niezdecydowanych, które nie wiedzą czy w ogóle spodoba im się ten sport proponujemy programy INTRO, podczas których klienci będą mogli zdecydować czy chcą kontynuować kursy czy chcą poprzestać na programie INTRO.

Wzięliśmy pod uwagę również to, iż nie każdy z państwa będzie nurkował. Osoby towarzyszące osobom nurkującym mogą również przebywać na łodzi, mogą pływać po powierzchni z ABC (maska, fajka, płetwy) (tzw. snorkeling) oglądając rafy, a także za dodatkowa opłatą mogą to samo robić z przewodnikiem.

Mamy również w ofercie specjalne programy dla dzieci i młodzieży od 10 roku życia podczas których młodzi ludzie mogą w ograniczonym zakresie poznać przedsmak przygody związanej z nurkowaniem..

Co należy zabrać ze sobą

 • osoby rozpoczynające nurkowanie i robiące kursy
  - osoby które ukończyły 45 rok życia proszone są o posiadanie aktualnych badań lekarskich,
  - nie potrzebne jest posiadanie jakiegokolwiek sprzętu do nurkowania, dobrze gdy klient posiada własny sprzęt ABC (maska, płetwy, fajka) ale nie jest to konieczne ponieważ istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. 
 • osoby nurkujące
  - certyfikat potwierdzający posiadane uprawnienia
  - logbook
  - nie potrzebne jest posiadanie jakiegokolwiek sprzętu do nurkowania, dobrze gdy klient posiada własny sprzęt ABC (maska, płetwy, fajka) ale nie jest to konieczne ponieważ istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. 
 • osoby towarzyszące
  -
  nie potrzebne jest posiadanie jakiegokolwiek sprzętu do nurkowania, dobrze gdy klient posiada własny sprzęt ABC (maska, płetwy, fajka) ale nie jest to konieczne ponieważ istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. 

 UWAGA:
Aby móc uczestniczyć w programie turystyki nurkowej, czyli pływać rekreacyjnie należy mieć ukończony kurs przynajmniej w stopniu podstawowym.

 

 

Agencja Turystyczna
BINON

 rezerwacja hoteli i pakietów nurkowych

ul Corrazziego 4
00-087 Warszawa
tel. (22) 828-41-47
lub (22) 828-41-48
fax.(22) 827-19-83
e-mail: turystyka@binon.com.pl

  stat4u